VIDEO: Istorie: primul roman in FINALA K1! Vezi cum L-A PULVERIZAT Ghita pe Zimmerman!

Rank: 5.00 din 16 voturi
Marime text : 1 2 3
 (171 comentarii)
2 Octombrie 2010, 10:51
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Loviturile de pumn l-au nimicit pe Zimmerman in startul rundei secunde! Transmite-i un mesaj!

Daca anul trecut in FINAL 16 Daniel Ghita a fost oprit de cel care avea sa castige turneu, Semmy Schilt, acum nimeni nu a mai putut sa il opreasca! Loviturile de pumn l-a doborat pe Errol Zimmerman iar Ghita li se alatura lui Tyrone Spong si Gokhan Saki, calificati deja in Marea Finala! Lui Ghita i se poate alatura si Raul Catinas in Finala - trebuie sa treaca peste samoanul Mighty Mo!


CLICK AICI PENTRU LIVE VIDEO! Urmeaza CATINAS!

 

COMENTARII







*Campuri obligatorii
**Pentru evitarea spamului, comentariile sunt moderate. Acestea vor aparea pe site numai dupa ce vor fi aprobate de catre moderator
      1 - 10 (din 143)    >    >|      
  • Dan *****
    comentariul a fost scris in data: 6 Octombrie 2012, 14:46
    AAAUUU!!
    Ajutooor! Sunt limba romana! sssss si xian m-au facut KO! 
    raspunde la comentariu  
  • sssss
    comentariul a fost scris in data: 12 Decembrie 2010, 13:34
    varza
    fraiere nu sti sa dai cu pumnul lasal pe catinas sau spunei lui sa ati dea lecti esti varza putoare tu ai crezut ca mergi la ***** acolo sau teai crezut remy bonjasky veziti **** de treaba ta 
    raspunde la comentariu  
  • xian k_1
    comentariul a fost scris in data: 11 Decembrie 2010, 16:52
    ..
    ..ati vazut ca a fost cum am zis io:)))....k a castigat bulangiu de ovarim:)))..lasa k la anu vine badr hari si el o sa castige sa speram k nu mai intra in parnaie:))...ghita nea facut de ras nu e instare sa dea frate cu pumnu...proasta strategie a avut...oricum la anu nu trece de final 16 ...k sunt alti buni care vin si nu sunt calificati si trebe sa se bata cu el cum ar fi badr hari...boniaschi dak se mai bate...leobaner...ruslan caraev...egipteanu ala...indianu...si mai sunt alti care dak ii intalneste no sa treaca:)))...poate are noroc sa il intalneasca pe maiti mo ala e bun de bucatar frate nu e lupattor:))....oricum e varza ghita la tactica de lupta:))......oricum toate laudele pt piter earts..la 40 de ani lea demonstrat astora cum e un luptator.....dak il facea pe ovarim in finala ..ii umilea pe toti la 40 de ani sa fi campion ...bravo lui ghita sa se lase de k1 si sa se uite la piter earts sa vada si el cum se bate...k el park e fotomodel nu da deloc cu pumni k poate ii egreste ala ochiu..lasate ghita........fortza BADR HARI 
    raspunde la comentariu  
  • xian k_1
    comentariul a fost scris in data: 10 Decembrie 2010, 18:38
    k_1
    .....Fortza ghita sa ia finala k1......acum sa fim cu picioare le pe pamant...ghita la facut din gresala pe zimmerman....dak mai face 10 meciuri cu el 10 infrangeri o sa aibe ghita....si maine meciu cu gohan o sa fie greu k e bun turcu ..dak trece si de turc sa fie fericit.....oricum la anu sigur no sa mai ajunga in finala 8 ....asta ia fost ocazia........oricum sa speram k il bate pe turc dupaia pe ala de se bate cu ovarim k io da astuia ...ovarim o sa ia ko ....ghita bate ... petter o sa bata si shilt o sa bata...ovarim dak nu io da ala in primu meci...o sa castige finala.....sa va uitati maine...bafta ghita 
    raspunde la comentariu  
  • sandy
    comentariul a fost scris in data: 10 Decembrie 2010, 13:26
    daniel ghita...super luptator...
    ba...o sa fie greu dupa ce trece de turc...daca o sa se concentreze si o sa lupte atent il poate bate chiar si pe Alistair Overeem sa pe Shilt...BAFTA CHITA...SA NE FACI FERICITI CA DE CRACIUN... 
    raspunde la comentariu  
  • BOX-K1
    comentariul a fost scris in data: 21 Noiembrie 2010, 23:51
    TOKYO
    IUBITORII SPORTURILOR DE CONTAC,HAIDE SA FIM UNITI SI NUMAI ASA PUTEM SPERA LA MAI MULT.
    REZULTATELE BUNE ALE LUI DANIEL TREBUIE SA NE FACA MANDRI SI TOTI ROMANI SA-I TINEM PUMNI PE 11 DECEMBRIE.
    ORICE VA FACE LA MAREA FINALA TREBUIE SA FIM LANGA EL.
    BAFTA DANIEL 
    raspunde la comentariu  
  • Ciprian
    comentariul a fost scris in data: 5 Noiembrie 2010, 08:57
    sa vedem...
    L-a nenorocit pe Zimmerman :)) dar acum sa vedem ce face contra lui Saki care indiferent cat de inalt , este un luptator foarte bun ; agresiv si perseverent . Sperand ca trece de turc , ajungem la Ovareem , care indiferent daca are barbia slaba sau nu , este campionul Strikeforce ceea ce nu e de ici de colo .
    Cat despre Schilt... acolo poti doar sa speri :)

    Multumim Daniel si multa bafta !  
    raspunde la comentariu  
  • vlad
    comentariul a fost scris in data: 31 Octombrie 2010, 01:15
    server rowow
    RoWoW este un server care s-a format acum 1 an si jumatate cu scopul de a aduna o comunitate frumoasa si placuta. De-a lungul acestui an am incercat sa aducem playerilor distractie , respect si o atmosfera cat mai placuta prin eventurile saptamanale/lunare care s-au tinut.
    Alaturati-va si voi comunitatii noastre si aveti sansa de a castiga pe urma eventului Arena Gladiators 2v2 – 100 euro sau la Arena Gladiators 3v3 – 150 euro.

    http://*****

    Versiune: 3.3.5a
    Realmlist: realm.rowow.com
    Rates: 10x
    Wintergrasp ON 
    raspunde la comentariu  
  • vladmarius
    comentariul a fost scris in data: 23 Octombrie 2010, 16:41
    alistair overeem campion in 2010
    Chiar daca majoritatea il laudati pe Ghita si pe merit o faceti, respect si admiratie pt evolutia pe care a avut-o, sunt sanse foarte mici sa treaca de Overeem (evident daca trece de Saki, ceea ce este posibil). Eu unul il vad pe Alistair ca fiind cel mai valoros luptator de anul acesta din K1, un om cu lovituri de o forta colosala, o tehnica buna si un tactician desavarsit. Alistair a ajuns la varsta care sa-i permita sa obtina titlul de campion K1 si nu vad pe niminei sa-i stea in cale. Semmy pare deja anemic, nefiind in stare sa ne surprinda cu nimic nou, total lispsit de spectacol (exceptie doar loviturile de genunchi pt mine). Mult succes pt Gita dar anul acesta coroana va sta pe capul lui Alistair Overeem. 
    raspunde la comentariu  
  • Laurentiu Cremene
    comentariul a fost scris in data: 18 Octombrie 2010, 19:13
    "Lethal Weapon"Daniel Ghita-ajunge in finala K-1 anul acesta 2010

    "Lethal Weapon"Daniel Ghita-anul acesta 2010 cel putin Vicecampion
    Romanul Daniel Ghita l-a facut KO pe "Balerinul"Zimmerman.Astfel este calificat in Final 8 2010

    Daniel Ghita este in prezent mai tehnic decat a fost vreodata Ernesto Hoost(o referinta in K-1).

    "Lethal Weapon"Daniel Ghita-Campion mondial pina in 2012

    Daca la conditie fizica va fi anul acesta peste adversari,cu certitudine ca va fi campionul mondial din 2010.

    "The Hitman" Daniel Ghita va deveni campion mondial pina in 2012.

    Gokhan Saki ,la inaltimea de numai 1.82,nu are nici o sansa in fata lui Ghita.In orice caz ,Daniel trebuie sa fie foarte atent si sa nu il subestimeze pe turc.

    O sa vedeti cit de usor il va pune la podea pe "Tiganul "Alistar,daca il va intilni pe acesta in lupta.Meciul cu Alistar(care potrivit siteului oficial k-1 are 1.95 inaltime) va fi foarte rapid,Ghita castigind din prima runda(mai ales ca este un adversar atipic pentru Alistar).Pe cit de musculos este Overeem ,pe atit este de slab in barba.Vedeti meciurile in care este lovit in barba (nu in garda)
    Overeem va cadea foarte, foarte urit, la fel ca "Balerinul" Errol.


    Piatra de incercare ramine tot "Inaltul"Semi.

    Speram ca anul acesta conditia fizica a lui Ghita sa fie mai buna decit anul trecut.

    Mi-as dori sa il vad pe Semi facut ko, cum a fost facut Kemayo de Daniel Ghita.Si are toate sansele sa cada din loviturile lui Ghita,caci a cazut si la Hari,iar atunci loviturile nu au fost atit de puternice.

    Din toti adversarii de anul acesta,numai Semy este un real pericol.

    Aerts este prea batrin si fara sanse in fata lui Ghita.

    Sa fim corecti ,Ghita este o valoare,este un "Gigant" ,este un luptator complex.

    Este extrem de rezistent la lovituri,si dupa afirmatiile cunoscatorilor,are cea mai puternica barbie din tot circuitul K-1.

    Victorie pentru Ghita.

    Ghita suntem alaturi de tine.

    Ghita Daniel Campion Mondial de K-1.

    Haide Ghita!